Waluta
510 450 946
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B Warszawa
biuro@bedhouse.pl

Współpraca i usługi dodatkowe

– Konsultacje i porady w zakresie doboru kolorystyki, materiałów, umeblowania i dekoracji pomieszczeń. – Doradztwo w zakresie wyboru lokalu mieszkaniowego. – Wspólne zakupy – pomoc przy wyborze produktów wyposażenia wnętrza. – Nadzór autorski nad projektem – ilość wizyt ustalana w zależności od Państwa potrzeb. – Projekt zabudowy stolarskiej, mebla. – Projektowanych pomieszczeń. – Wizualizacje wnętrz na podstawie wybranej koncepcji układu funkcjonalnego (możliwość wprowadzenia zmian na podstawie propozycji klienta). – Komplet rysunków technicznych zawierających informacje o lokalizacji oraz wymiary: ścianek działowych i obudów, elektryki – kontaktów, włączników światła i innych, sufitów podwieszanych, oświetlenia, posadzek, sposobu wykończenia ścian, urządzeń sanitarnych, sprzętów AGD i RTV, kominków, drzwi wewnętrznych, zabudów stolarskich – zabudowy kuchennej, mebli łazienkowych, garderób i innych, mebli, dodatków. – Lista elementów wyposażenia wnętrza niezbędnych do zrealizowania koncepcji, zawierająca: zdjęcie produktu, nazwę i informacje dotyczące produktu, miejsce zakupu.

Projektowanie

– Konsultacje i porady w zakresie doboru kolorystyki, materiałów, umeblowania i dekoracji pomieszczeń.
– Doradztwo w zakresie wyboru lokalu mieszkaniowego.
– Wspólne zakupy – pomoc przy wyborze produktów wyposażenia wnętrza.
– Nadzór autorski nad projektem – ilość wizyt ustalana w zależności od Państwa potrzeb.
– Projekt zabudowy stolarskiej, mebla.
–  Projektowanych pomieszczeń.
–  Wizualizacje wnętrz na podstawie wybranej koncepcji układu funkcjonalnego (możliwość wprowadzenia zmian na podstawie propozycji klienta).
–  Komplet rysunków technicznych zawierających informacje o lokalizacji oraz wymiary: ścianek działowych i obudów, elektryki – kontaktów, włączników światła i innych, sufitów podwieszanych, oświetlenia, posadzek, sposobu wykończenia ścian, urządzeń sanitarnych, sprzętów AGD i RTV, kominków, drzwi wewnętrznych, zabudów stolarskich – zabudowy kuchennej, mebli łazienkowych, garderób i innych, mebli, dodatków.
–  Lista elementów wyposażenia wnętrza niezbędnych do zrealizowania koncepcji, zawierająca: zdjęcie produktu, nazwę i informacje dotyczące produktu, miejsce zakupu.

Wykończenie pod klucz

Oferujemy współpracę z firmą która oferuje, kompleksowe usługi w zakresie adaptacji wnętrz, remontów i wykończeń mieszkań oraz lokali użytkowych. Wieloletnia praktyka  firmy pozwala świadczyć profesjonalne usługi remontowe oraz wykończenia mieszkań i domów w stanie deweloperskim „pod klucz” na najwyższym poziomie.

Po zgłoszeniu zlecenia firma bezpłatnie sporządzi rzetelny kosztorys wstępny.

Firma zapewnia fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów potrzebnych do poszczególnych prac remontowo-wykończeniowych oraz technologii wykonania.

Cennik usług remontowych uzależniony jest między innymi od rodzaju prac, ich wielkości, stopnia trudności oraz warunków realizacji.

Zapewniamy dowóz materiałów własnym transportem.

Usługi remontowe i wykończeniowe wykonywane są solidnie, terminowo i zgodnie z najnowszymi standardami sztuki budowlanej.

Usługi remontowo – budowlane

Głównymi fundamentami naszego partera Firmy CTbud są kompleksowe usługi remontowo-budowlane, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych, domów oraz mieszkań. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami budowlanymi. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i metody pracy, zapewniając tym samym solidność, precyzję i skuteczność w działaniu. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Mając na uwadze zadowolenie i satysfakcję klienta, prace realizowane są z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, w umownie uzgodnionym terminie.Współpracę rozpoczynamy od szczegółowego omówienia zakresu prac oraz przeprowadzenia obmiarów, podczas spotkania z klientem.

Zakres usług:

– adaptacje pomieszczeń, układanie glazury i terakoty, malowanie, szpachlowanie, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, regipsy, sufity podwieszane, układanie paneli, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, biały montaż, układanie kostki brukowej, remonty i wykończenia wnętrz oraz wiele innych prac, według życzenia klienta

Przeprowadzki i transport

Współpracujemy z firmą, która świadczy kompleksowe usługi transportowe dla osób prywatnych oraz firm na terenie Warszawy i Mazowsza ale swoje usługi firma realizuje na terenie całego kraju. Nasz partner wykonuje przeprowadzki lokalne i międzymiastowe.

Zlecenia realizowane są 24 godziny na dobę, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem i z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, realizowane są również zlecenia w soboty/ niedziele. Wystarczy telefoniczne bądź mail’owe omówienie szczegółów . Zgodnie z życzeniem Klienta nasz partner biznesowy zapakuje, zabezpieczymy i przetransportuje pod wskazany adres, wniesie, rozpakuje i ustawi w wyznaczonym miejscu każdą wskazaną rzecz.

Każdą przeprowadzkę firma  dokładnie planuje, aby przebiegała sprawnie i szybko. Na miejsce zostaną dostarczone naszym klientom niezbędne materiały do pakowania. Pracownicy firmy mogą także pomóc w pakowaniu, rozmontowaniu mebli, wyniesieniu mienia z lokalu oraz jego rozlokowaniu w nowym miejscu . Pracownicy to wyszkoleni oraz odpowiedzialni ludzie zatem mogą Państwo mieć pewność, że powierzony nam transport będzie bezpieczny i dotrze na miejsce bez uszkodzeń.

Indywidualne podejście do każdego Klienta, da Państwu pewność, że zaproponowane rozwiązanie zostanie optymalnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie to wygeneruje dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy oraz zminimalizuje stres i problemy związane z przeprowadzką.

 Sprzątanie

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego partnera TapicerQ specjalizującego się we wszelkiego rodzaju pracach związanych z utrzymaniem czystości  budynków. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanej pracy. Z doświadczenia wiemy, że każde zlecenie jest inne dlatego firma podchodzi do niego indywidualnie. Dzięki profesjonalnemu personelowi i najlepszemu sprzętowi na rynku firma  jest w stanie sprostać każdemu zadaniu, by Klienci byli usatysfakcjonowani.

zakres usług obejmuje:

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie prac porządkowych w mieszkaniach, biurach, hotelach i restauracjach. Pracujemy na najwyższej jakości środkach czystości, dedykowanych do rodzajów powierzchni, hypoalergicznej, bezpiecznej dla dzieci i zwierząt.  Nasze usługi wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie do sprzątania. Wykonujemy również profesjonalne usługi w zakresie prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej.

 

Home staging

Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz przeznaczyć mieszkanie lub dom na sprzedaż lub pod wynajem, chcesz zwiększyć jego wartość lub w pozytywny sposób wpłynąć na ogólny wizerunek, oszczędzając przy tym czas i pieniądze usługa Home staging jest właśnie dla Ciebie. Home staging, czyli usługa polegająca na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do wynajęcia bądź sprzedaży.

Współpracujący z naszą agencją nieruchomości architekci, projektanci i dekoratorzy doskonale wiedzą, że na zainteresowanie konkretną nieruchomością wpływ ma wiele czynników. To właśnie dlatego, home staging cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży czy wynajmie nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy skutecznie zwiększyć atrakcyjność wizualną przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Oferujemy między innymi takie działania, jak neutralizacja kolorów, aranżacja wnętrz, dbałość o oświetlenie, depersonalizacja, a także naprawy i remonty. W celu poprawy walorów estetycznych wykorzystujemy istniejące elementy wyposażenia wnętrza, jak i wprowadzamy nowe dodatki.

Przygotujemy Twoją nieruchomość do wynajęcia lub sprzedaży

Bezpieczeństwo Twojego domu i firmy

W ofercie usług dodatkowych Firma Bedhouse proponuje również montaż i serwis instalacji nisko i wysokoprądowych. Znajdą u nas Państwo m.in. instalacje niskoprądowe (alarmy, kamery, domofony, wideodomofony, instalacje ppoż, TV-SAT i DVB-T, sieci LAN i WLAN, monitoring środowiska serwerowni, automatyka bram) oraz instalacje elektryczne, “instalacje inteligentnego domu”, automatykę budynkową. Z okazanym zadowoleniem ze strony naszych klientów zaopatrujemy ich w kompleksowe instalacje w domu i firmie. Oferujemy Państwu bezpłatne doradztwo i wycenę w zakresie wykonywanach przez nas usług.

Sprzedaż, montaż, serwis:

 • Systemy alarmowe (alarmy przewodowe i bezprzewodowe))
 • Telewizja przemysłowa (kamery analogowe i cyfrowe IP)
 • Systemy kontroli dostępu (SKD i RCP))
 • Systemy inteligentne
 • Instalacje elektryczne
 • TV-SAT i DVBT
 • Domofony i Wideodomofony
 • Instalacje PPOŻ
 • Instalacje LAN i WLAN

Monitoring domu – dlaczego warto w niego zainwestować?

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich? Zależy Ci na tym, aby uchronić się przed kradzieżą mienia i mieć na oku swój dom zawsze, gdy zajdzie taka konieczność? Rozwiązaniem dla Ciebie jest monitoring domu. Inwestycja w CCTV to mniejszy wydatek niż Ci się wydaje, a korzyści, które czekają po uruchomieniu systemu są nieocenione – nie tylko w perspektywie ochrony przed złodziejami.
Wydaje Ci się, że system monitoringu to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla obiektów publicznych – np. sklepów, urzędów czy siedzib firm? Rzeczywiście, jeszcze kilka lat temu dostępne na rynku urządzenia i akcesoria CCTV mogły być zbyt skomplikowane w obsłudze i nazbyt kosztowne dla „przeciętnego Kowalskiego”. Niemniej jednak, obecnie bez trudu znajdziesz zestaw do monitoringu, który:

 • będzie dostępny w przystępnej cenie, a jednocześnie zapewni bardzo dobrą jakość rejestracji obrazu,
 • zapewni łatwy montaż oraz obsługę – do skonfigurowania poszczególnych elementów, które złożą się na monitoring domu, nie będziesz potrzebował ekipy montażowej,
 • zagwarantuje dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem laptopa, tabletu, a nawet smartfona – za jego pomocą zyskasz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie Twojej posesji,
 • zintegruje się z pozostałymi zabezpieczeniami, na jakie zdecydujesz się na swojej posesji.
Monitoring biura. Biuro jest nie tylko miejscem pracy, ale też często pomieszczeniem, w którym można znaleźć wiele cennych, poufnych danych związanych zarówno ze strategią pracy firmy, jak i z zatrudnionymi pracownikami. Plany, projekty, receptury, technologie czy dane osobowe, które zgodnie z przepisami prawa podlegają szczególnej ochronie – przy braku odpowiednich zabezpieczeń mogą stać się pokusą dla szczególnego typu złodziei specjalizujących się w ich pozyskiwaniu i sprzedaży. Zagrożone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również te znajdujące się w komputerach, z których można szybko wymontować twardy dysk i wynieść go w kieszeni wraz z tajemnicami firmy.
Dzięki doskonale zaprojektowanemu systemowi monitoringu biurowego takie informacje mogą być chronione znacznie skuteczniej, a zgromadzony materiał pozwala na analizowanie przyczyn wydarzeń oraz efektywne poszukiwanie ich sprawców. To również materiał dowodowy dla sądu, jeśli w wyniku wykorzystania dokumentów doszło do naruszenia praw osobistych lub zawodowych.
Monitoring magazynu – kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu magazynów, centrów logistycznych itp
Magazyn jest nieodłącznym elementem zespołu budynków przemysłowych czy obiektów handlowych, a ze względu na przeznaczenie zazwyczaj wiąże się z materiałami o bardzo dużej wartości, gromadzonymi w nim w celach sprzedaży, lub jako zapas surowców do celów produkcyjnych.
Magazyny znajdują się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych warsztatach różniąc się zgromadzonym w nich majątkiem, jednak z każdym wypadku jego strata może być katastrofalna w skutkach i decydująca o istnieniu firmy.
Nowoczesny system alarmowy to rozwiązanie, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo każdego obiektu – bez względu na to, czy na myśli mamy domek letniskowy, serwerownię, czy nowoczesny budynek biurowy bądź przemysłowy. By system alarmowy działał poprawnie, warto sięgnąć po uprzednio skompletowany przez profesjonalistów zestaw.
Zestawy systemów alarmowych są rozwiązaniami szytymi na miarę – dostosowanymi do standardowych potrzeb obiektów. Decydując się na zakup gotowego zestawu, oszczędzają Państwo czas na kompletowaniu poszczególnych elementów, a jednocześnie minimalizują koszty zakupu.
Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają m.in.: centralę alarmową, manipulator, czujki, a także sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator i obudowę. Znajdą Państwo również zestawy z pilotami do sterowania zdalnego, brelokami zbliżeniowymi oraz innymi akcesoriami, które zwiększą komfort użytkowania oraz zagwarantują maksimum bezpieczeństwa.
Proponujemy zarówno gotowe zestawy systemów alarmowych do zastosowań profesjonalnych – np. w biurach, serwerowniach, małych archiwach i kasach, jak i te, które przydatne będą np. w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych i w innych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem prywatnym.
Zapraszamy do współpracy.

 

510 450 946